Bronzos medalis Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionate

Kovo 13-14 dieną Vilniuje po ilgos pertraukos vyko Lietuvos jaunučių čempionatas Į Vilniaus SM „Tauras“ salę susirinko geriausi 2006 m. gim. ir jaunesni Lietuvos stalo tenisininkai pagal Lietuvos reitingą, 32-u berniukai ir 32- i mergaitės Čempionate dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Diana Tabunova (2008 m. gim.), Agnieška Rackevič (2007 m. gim.), Milana Skaiva (2009 m. gim.) Ernest Urbanovič (2006 m. gim.) ir Edvin Prystavko (2006 m. gim.). Dvejetų varžybose Diana Tabunova kartu su Agnieška Rackevič aštuntfinali laimėjo prieš Šalčininkų pora 3:0, ketvirtfinali 3:2 laimėjo prieš Panevežio mergaitės, o pusfinali pralaimėjo Kauno komandai 1:3 ir iškovojo trečiąja vieta. Puikus rezultatas. Asmeninėse varžybose beveik be treniruočių proceso sekasi irgi neblogai. Diana Tabunova užėmė 12 vieta, Agnieška Rackevič 14 vieta , Edvin Prystavko 14 vieta, Ernest Urbanovič 16 vieta, Milana Skaiva 32 vieta.
Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos treneris Markas Vaitonis