DIDŽIUOJAMĖS!

Mickūnų gimnazijos abiturientas, šiuo metu studijuojantis Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC) magistrantūroje KONSTATNTY KEDA, priklauso mokslininkų kolektyvui. VU GMC mokslininkų kolektyvas: dokt. Irmantas Mogila, dr. Giedrė Tamulaitienė, magistrantas Konstanty Keda, dr. Albertas Timinskas, Audronė Rukšėnaitė, dr. Giedrius Sasnauskas, prof. Česlovas Venclovas, prof. Virginijus Šikšnys ir dr. Gintautas Tamulaitis. Jų atlikti tyrimai publikuoti geriausiame ir prestižiškiausiame pasaulyje pripažįstamame mokslo žurnale „Science“.
„Science“ yra vienas dažniausiai cituojamų tarptautinių mokslo žurnalų, skelbiantis geriausius recenzuojamus tyrimus, apimančius visas mokslo ir technologijų sritis. „Science“ grupės žurnalus leidžia Amerikos mokslo pažangos asociacija (American Association for the Advancement of Science, AAAS), seniausia ir didžiausia mokslo organizacija pasaulyje.